Medikal Hasta Yatağı Fiyatları

Medikal 2,3,4 Motorlu Kumandalı Ev Tipi Hasta Karyolası ve Hastane Tipi Hasta Yatağı Fiyatları

Medikal hasta yatakları hasta bireylerde kullanılan fonksiyonel bir yataktır. Yatalak hastaların ya da geçici hastalık geçiren bireyler iyileşene kadar bu medikal hasta yataklarını kullanır ve hem hasta bakıcı için hem de hasta için kolaylık sağlar. Bu yüzden fonksiyonel olarak tasarlanmıştır.
Hasta bu medikal hasta yatakları sayesinde iyileşme sürecini hızlandırır, rahat uyur ve dinlenir. Medikal hasta yatakları evde kullandığımız yataklardan farklıdır.

Kolay taşıma için tekerlekler, hastanın düşmesini önlemek amacıyla korkuluklar, yemek yeme ya da farklı ihtiyaçlar için indime kaldırma özellikleri bulunur. Dört köşesinde serum takmak için bölümler yer alır. Korkuluklar istenildiği zaman indirilir, hasta böylelikle rahatça yatağa inip çıkar. Medikal hasta yataklarının birbirinden farklı özellikleri vardır. Fonksiyonları da çeşitlilik gösterir.

Medikal hasta yatağı fiyatları içinde bulunan fonksiyonlarına göre değişiklik gösterir. Sadece hastanelerde değil evlerde de kullanılır.
Evde yatağa bağımlı bir hasta var ise medikal hasta yatağı kullanmakta yarar vardır. Medikal hasta yatakları hastanın konforunun sağlanması ve psikolojik olarak daha iyi hissetmesi için önemlidir.

Havalı Yatak Fiyatları
Havalı Yatak Fiyatları

Medikal Hasta Yatağı Çeşitleri

Medikal hasta yataklarının farklı çeşitleri bulunur. Bunlar elektrikli medikal hasta yatakları, manuel medikal hasta yatakları ve motorlu medikal hasta yataklarıdır. Medikal hasta yatağı fiyatları bu çeşitlere göre farklılık gösterir.

Boru tipi havalı yatak
Boru tipi havalı yatak

Manuel Medikal Hasta Yatağı Fiyatları

Medikal hasta yatağı çeşitlerinden olan manuel medikal hasta yatağı elle çalışan bir yataktır. Sadece insan gücü ile çalışır. Bu sebeple bu medikal hasta yatağında kumanda sistemi yoktur. Medikal hasta yatağı fiyatları denildiği zaman manuel hasta yataklarının fiyatları 1750 ile 4000 TL arasında değişmektedir.

Boru Tipi Havalı Yatak ve hasta yatağı kiralama
Boru Tipi Havalı Yatak ve hasta yatağı kiralama

Elektrikli Medikal Hasta Yatağı Fiyatları

Elektrikli medikal hasta yatakları kumanda ile çalışır. Fonksiyonlarını yatak üzerinde olan tuşlar ya da kumandadaki tuşlar sayesinde gerçekleştirir. Manuel medikal hasta yataklarına göre daha kullanışlıdır. Medikal hasta yatağı fiyatları elektrikli olan hasta yataklarında 2500-10.000 TL arasında değişir. Elektrikli medikal hasta yatağı fiyatları yatağın kalite ve fonksiyonel özelliklerine göre değişir.

boru tipi havalı hasta yatağı
boru tipi havalı hasta yatağı

Motorlu Medikal Hasta Yatağı Fiyatları

Motorlu medikal hasta yatakları elektrik kesildiği zaman motorun devreye girmesiyle kumanda yardımı ile işlevsel hale gelir. Bu yüzden elektrikli medikal hasta yataklarına göre daha kullanışlı durumdadır.
2 motorlu, 3 motorlu, 4 motorlu çeşitleri vardır.

2 Motorlu Hasta yatağı boru tipi havalı hasta yatağı
2 Motorlu Hasta yatağı boru tipi havalı hasta yatağı
2 Motorlu Medikal Hasta Yatağı Fiyatları

2 motorlu medikal hasta yataklarında sadece baş ve ayak bölgesinde motor olur ve bu iki taraf hareket ettirilir. Motorlu hasta yataklarının da dual motor ve piston motor olmak üzere 2 çeşidi vardır. Piston motorlu yataklar, dual motorlu yataklara göre daha kullanışlı ve daha pahalıdır.
Medikal hasta yatağı fiyatları 2 motorlu hasta yataklarında kalite ve kullanışlılığına göre 2000-6000 TL arasında değişiklik gösterir.

2 Motorlu Kiralık Hasta yatağı baklava tipi havalı hasta yatağı
2 Motorlu Kiralık Hasta yatağı baklava tipi havalı hasta yatağı
3 Motorlu Medikal Hasta Yatağı Fiyatları

3 motorlu medikal hasta yataklarına asansörlü hasta yatağı adı da verilir.
2 motorlu medikal hasta yataklarında ayak ve baş bölgesinin hareket ettirilmesi yanında 3 motorlu medikal hasta yataklarında yatağın yukarıya ve aşağıya doğru hareket etme özelliği vardır. Bu da hastaya yataktan kalkma ve yatağa yatma durularında kolaylık sağlar. Medikal hasta yatağı fiyatları 3 motorlu hasta yataklarında 3500-9000 TL arasında değişkenlik gösterir.

3 Motorlu Kiralık Hasta yatağı baklava tipi havalı hasta yatağı
3 Motorlu Kiralık Hasta yatağı
4 Motorlu Medikal Hasta Yatakları

4 motorlu medikal hasta yatakları, 2 motorlu ve 3 motorlu olan medikal hasta yataklarının tüm özelliklerini taşımakla birlikte 4 motorlu medikal hasta yatağının ağırlık taşıma kapasitesi diğer motorlu medikal hasta yataklarına göre daha fazladır. Buna ek olarak ayak ve baş bölgeleri sağa ve sola 45 derece döndürülebilmektedir. Yani diğer medikal hasta yataklarına göre en konforlu medikal hasta yatağı 4 motorlu medikal hasta yatağıdır. Medikal hasta yatağı fiyatları 4 motorlu medikal hasta yataklarında kalite ve dayanaklılığa bağlı olarak 4750-15.000 TL arasında değişiklik gösterir.

4 Motorlu Kiralık Hasta yatağı
4 Motorlu Kiralık Hasta yatağı

Mosspa İletişim Adresi

Masaj Yatakları – Masası – Sedye İmalat ve Üretim Merkezi

Fetih, Mosspa, Kars Sokak, Ataşehir/İstanbul

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button