Kiralık Boru Tipi Havalı Yatak

Kiralık Boru Tipi Havalı Yatak BHY 30
Yatan hastanın alt kısmın serilen a+b+c sistemli 3 ayrı girişli Havalı yatak modelidir.

Boru Tipi, A + B + C sistemli, 12 Cm Yükseklik, Hava Üflemeli ( Ventilasyon ), olup basınç dağıtma sistemin üst seviyede olup dünya genelinde oldukça fazla rağbet gören sistemlerdir.
Hastanın alt kısmında yara oluşumunu engelleme konusunda Bhy 30 modeli % 80 civarında hastalarda fayda sağlamaktadır.
Bir çok modele göre oldukça iyi işlev görmektedir.

Yatak yarası ve yatak ağrısı önleme.
Yatağı tüm odanın kapasitesini genişletmek için genişletilmiş hava odasına sahiptir, kullanıcının hayat kalitesini artırır. Yeni tasarlanmış hava motoru rasyonel ve sağlam yapıya sahiptir. Ayarlama vanası, fonksiyon butonları ve gösterge ışıkları operasyonu daha kolay kılar.

Yeni Bhy 30 Havalı Yatak Sistemi:

A+B+C SİSTEM

Bu sistem motor ünitesinde birbirinden bağımsız üç adet hava çıkış ve yatak ünitesinde birbirinden bağımsız üç adet hava giriş giriş şeklinde tanımlanır ve yatak üzerindeki hücrelerin içindeki havanın birbirinden bağımsız belirli zaman dilimlerinde yer değiştirmesidir. Bu sayede yatak ile temas eden vücud bölgelerinde en ideal basınç kontrolü sağlanmış olur.

Bilinen borulu sistem havalı yataklar A+b sistemi ile çalışmaktadır. Bir giriş bir çıkış. BHY 30 ise bu sistemlerden farklı olarak A+b+C sistemi ile çalışmaktadır bunun kullanıcıya ve hastaya sağladığı en önemli fayda dördüncü evre bası yarasına kadar etkinlik ve maksimum koruma anlamı taşımaktadır.
A+b Sistemli borulu yataklar ise (A+b mattress overlay systems) sadece birinci ve ikinci evre yatak yaralarında ve düşük risk gruplu hastalarda koruyucu olarak kullanılmaktadır.
Hastalarda yatak yarası olmamasına karşın koruyucu olarak kullanılan yataklarda bile en üst düzey koruyuculuğu olan yatak sistemleri önerilmektedir.
Bunun en önemli sebebi her bireyin deri yapısının ve bası yarası oluşma risk düzeyinin farklı olması ve oluşacak bir yaranın her bireyde farklı evrede gözlemlenmesidir.

Bu sebeple A+b+C sistemli havalı yatak sistemleri sizleri ve hastalarınızı tüm bu risklerden uzak tutmak için tasarlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir