Havalı Yatak Kiralama

Havalı Yatak Kiralama İstanbul mega kentte yaşayan yaşlı veya yatalak durumdaki hasta için Hasta karyolası ile beraberinde Kiralık baklava veya boru tipi havalı yatak ve Medikal Ürünler

Havalı yatak havanın dolduğu odacıklardan oluşan şilte ve bu şilteye 7/24/365 gün hava veren ve devamlı elektrikte kalması gereken pompa motorundan oluşmaktadır.

havalı Hasta yatağı kiralama Fiyatları
Havalı Hasta yatağı kiralama Fiyatları

Yeni satın almış olduğunuz medikal havalı yatak kurulumu

Hastanın yatma yüzeyine serilen havalı yatak şiltesi 2 kanallı kauçuk hortum ile kompresör motor kısmının yan tarafında bulunan hava çıkış aparatlarına bağlanır, ine motorun üst kısmında power kablosu şehir cereyanına bağlandıktan sonra (on-off) düğmesinden açılır.
Eğer havalı yatağı yeni sıfır kutusunda almış iseniz 20 – 30 dakika hastayı yatırmadan çalıştırınız, tüm odacık ve kanalların hava ile dolduğunu takip ediniz.

Hasta Havalı Yatak Kullanımı

Bu süre geçtikten sonra şiltenin üst kısmına inçe çarşaf seriniz ve eğer hasta alt kısımda idrar veya dışkısını tutamıyorsa Yatak Koruyucu Seriniz, perina bölgesi temizlenip hijyen önlemleri alındıktan sonra Emici Külot, Hasta Bezi, Mesane Pedi ile hastanın alt kısmına bağlayınız.

Yatalak durumdaki hastayı devamlı aynı pozisyonda yatırmayınız, 1,5 saatte bir sağ sol çevirmeye gayret gösteriniz, hasta hareketsiz halde iken boyun, bel, kalça, ayak topuğuna kadar olacak şekilde doku ölümleri hızlanmaktadır, dikkatli oluşunuz ve göstermiş olduğunuz özen sayesinde hastada veya yaşlıda yer çekiminden oluşacak basi yarasını engellemiş olursunuz.

havalı yatak kiralama Fiyatları
HAVALI yatak Kiralama istanbul

Havalı yatağın faydaları

Havalı yatakların üretiminde baz alınan konu hastanın alt kısmını bulunduğu ortamdaki serbest hava ile buluşturmaktır. Düz ve havasız ortam yara oluşumunu tetiklemektedir, bu durum hastanın konforunu hava yastığı ve hava pompası iki mavi kanal ile birbirine bağlanmıştır
havalı yastığın tek sayılı odaları grup a ve çift sayılı oda grup b dir.
odaların iki grubu hastanın vücudunu destekleme ve uzun süre hareketsizlikten dolayı yatak yarasını önlemek için sıra ile şişer.
bu esnada, etkili şekilde sıcaklığı ve hastanın vücudunun yüzeyinin nemini etkili olarak azaltabilen yatağın kullanıcı tarafında hava alıp verebilen gözenekler vardır. Yatak, ipekten yapılmış ve pvc veya kauçuk boy kaplamasıdır. Estetik sağlam ve temizlenmesi kolaydır.

Özellikleri:

Yapısı yatak hava yastığı, ana makine(hava pompası) şişirme akışı ana makinenin makinenin hava çıkış akışı(hava pompası 6l/dak daha az değil sıralı çevrim yatakların odaları grup a ve grup b ye bölünmüştür. grup a ve grup b odalarının ana makine pompaları sıra ile 12dk bir değişir.
gürültü ana makine maksimum çıkış akışında olduğunda, ses 40 db fazla olacaktır. hava geçirmezlik yatak içindeki basınç 8kpa ya ulaştığında ve sürekli olarak oda sıcaklığında 4 saat şişirildiğinde, şişirme oranı 7kpa dan daha az olmamalıdır. maksimum şişirme basıncı ana makine şişirme çıkış oranında olduğunda, maksimum şişirme oranı 8kpa dan az olmamalıdır.

Havalı Yatak Kullanımı:

  • Havalı hasta yatağını bir hasta karyolasına veya tekli yatak üzerine yayın serin havalı yatağı hasardan sakınmak için yatak ile temasta sivri, keskin veya sert cisimler olmamalıdır.
  • Havalı yatağın hava giriş tarafı hastanın ayaklarını koyduğu tarafta olmalıdır.
  • Hava pompası aynı zamanda yatağın baş konsolu aksesuarını asılabilir. Hava pompasını çalıştırın, hızlı şişirmek için maksimum seviyeye getirin hastanızın kilosuna göre ayarlayıp, üzerine pamuklu bir çarşaf serip kullanıma başlayabilirsiniz.
  • Havalı yatak hastanız kullandığı sürece açık olmalıdır. hastanızın kilo ayarını ise 1 den 9 kadar bar kısımlarında 1 – 10 kg temsil eder 9 ise 90 kg temsil eder. örnek vermek gerekirse hastanızın kilosu 60 ise 6 bar ayarında kalmalıdır.

Kumandalı Motorlu Hasta Yatağı Elektronik Model ve Toptan Ve Perakende Satış Noktası Mosspa Hasta Yatakları Ataşehir/İstanbul

Ürün siparişi için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Mağazamıza uğrayıp yatakları yakından görmek ve özel sipariş vermek isteyen müşterilerimize yol tarifi yapmak gerekirse konumumuz merkezi bölgelere yakındır.

Showroom İstanbul Anadolu yakası göztepe sapağından libadiye yönünde 1 km yukarıda emaar karşısındaki ışıklardan sağa dönmeniz yeterli olacaktır.

Firmamızı sabit numaralardan arayarak ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Sabit Tel : +902163498080

Kiralık havalı yatak video

Android veya iOS yazılımlı akıllı telefonu olan müşterilerimiz, satış departmanında çalışan arkadaşlara irtibatta geçebilirsiniz.

hatsapp, +905302865343 – +905323779307

Mosspa masaj yataklarını sosyal medyadan takip edebilirsiniz. 

Ürün siparişi için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Firmamızı sabit numaralardan arayarak ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sabit Tel : +902163498080

Android veya iOS yazılımlı akıllı telefonu olan müşterilerimiz, satış departmanında çalışan arkadaşlara sosyal medya

Whatsapp, +905302865343 – +905539554343
instagram, https://www.instagram.com/evtipihastayataklari/
Linkedin, https://www.linkedin.com/in/mehmet-s%C3%B6yler-922391113/
Twitter, https://twitter.com/hizlimedikal 
Skype, live:hizlimedikal 
Facebook, https://www.facebook.com/hastayatagisatiskiralamasatilikhastakaryolasi/
Youtube : https://www.youtube.com/watch?v=85fQmXg6Qug

ve benzeri alanlardan bize ulaşabilirsiniz.

7/24//365 Mobil Tel : +905302865343 – +905539554343

Medikal Blog Store Mağaza İletişim / Store Info

Yetkili: Mehmet SÖYLER

Mail : mosspahastayatagi@gmail.com

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button