Havalı Yatak Al

Havalı Yatak Al Uygun Fiyatlara Medikalblog Store İstanbul Ataşehir
Sabit Tel : 02163498080
Whatsapp : 05302865343

Havalı yatak sürekli yatmak zorunda olan hastalarımız ve uzun süreli oturma sonucu vücudumuzda oluşabilecek yara ve enfeksiyonların önüne geçilmesi veya giderilmesine destek olmak amacıyla kullanılan yataklardır. Havalı yatak al diyen doktorlarımız veya çevremizdeki insanlardan gelen tavsiyeler neticesinde havalı yataklar her zaman bu konuda bizlere ya da hastalarımıza yardımcı olabilecek üründür. Uzun süreli yatan hastalarımızda yatmanın etkileşimi ile sırtında veya diğer yerlerinde oluşabilecek yaralar ve enfeksiyonların önüne geçilebilmesinde yardımcı bir elemandır. Havalı yataklar yatan kişinin ya da hastanın durum pozisyon ağırlık gibi durumlarına göre çeşitlendirilebilmekte ve uygun tercihlere göre değerlendirilmektedir. Yatağa bağlı olarak yaşamak olan hastaların sağlık açısından daha çok fayda sağlayabilecek olan havalı yataklar süregelen tedavinin başarısı esnasında acı çekmesini de engelleyecektir.

havalı yatak satan firmalar
havalı yatak satan firmalar

Neden Havalı Yatak Alınır?

Havalı yatak al denildikten sonra durumunuzu doktorunuzla konuşarak ya da bu tip yatakların satıldığı medikal firmalarda karşılıklı değerlendirme sonucu en uygun yatak tercih edilmelidir. Havalı yatak çeşitleri baklava tipi havalı yataklar, boru tipi havalı yataklar ve pozisyon veren havalı yataklar gibi çeşitlendirilmektedir. Yatak yaralarının başlıca nedenlerinden bahsetmek gerekirse, vücudumuzun hava ile temasını kesilmesi, kemiklerimizle derimizin temasının fazla olması sonucu kan akışımızın azalması, yatakta uzun süreli yatmamıza istinaden kan dolaşımının bozulması, dış etkenler, kimyasal ve mekanik etkenler gibi değerlendirilebilir. Bunun yanında sürekli olarak oturanlarda da hareket etmemekten, aynı pozisyonda kalmaktan vücudun ağırlığının etkileşimi ile altta kalan kısmımıza yüksek basınç uygulanması sonucu da çeşitli yaralar veya enfeksiyonlar oluşabilir. Bu sebeplerden dolayı bu tip yaralar ya da enfeksiyonlarımızı engellemekte ve iyileştirmekte yararlı olduğu ispat edilmiş olan havalı yatak sistemleri kullanılmakta olup özellikle bu gruptaki insanlara tavsiye edilmektedir.

havalı yatak kaç lira
havalı yatak kaç lira

Havalı Yataklar Nereden Temin Edilir?

Bugün ülkemizdeki birçok medikal firmada yerli ve yabancı havalı yatak sistemleri mevcuttur. Havalı yatak al diyen ya da bu tavsiye tarafımıza iletildikten sonra en uygun fiyatlı ürünü almak isterken dikkat etmemiz gereken başlıca madde en uygun havalı yatak çeşidi olmalıdır. Havalı yataklar günümüzdeki teknoloji sayesinde çok kaliteli yerli üretimler ve değişken modellerde ithal edilmekte olup, şekil, görüntü, model ve yan ürünleri ile birlikte çok rahat bir şekilde tercih edilebilmektedir. Bu yatakların kullanılması gerekliliği bu sınıftaki hastalarımız için çok önemlidir. Oluşabilecek enfeksiyon ve yaralarda iyileşmeye ve iyileştirmeye destek olduğu ispat edilmiş ve bilimsel olarak da kanıtlanmıştır.

havalı yatak kaç para
havalı yatak kaç para

Havalı Yatak Satan Yerler Nerelerdir?

Havalı yatak alabileceğimiz İstanbul başta olmak üzere büyük şehirlerimizde ve tüm ülkemizde Medikalblog store gibi medikal firmalar ve buna benzer birçok yer mevcuttur. Marka ve model dikkate alındığında çok rahat ve gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Günümüz teknolojisinde havalı yatak alırken aldığınız firmada dikkat etmeniz gereken doğru tercih yapabilmektir.

Havalı yatak çeşitlerinde örnekleme yapar isek baklava tabi hasta yatakları düşük şiddetli olan yaralar da daha kısa sürede iyileşme sağlayabilecek bir model şeklindedir. Bunun haricinde boru tipi özellikteki hasta yatakları vücuda göre şekil alan hasta yatakları daha ileri safalardaki yara ve enfeksiyonların iyileştirilmesinde kullanıldığı İfade edilmektedir. Havalı yatak kullanılmayan durumlarda insan vücudunda birinci aşamada kızarıklık, daha sonra morarma, daha sonra yara oluşumu meydana gelebilmektedir. Bu yüzden yatağa bağlı olarak iyileşme safhasında devam eden hastamızda veya hastalarımızda aşamalar dikkatle takip edilip gözden kaçırılmamalı ve kısa sürede havalı yatak kullanılmaya başlanılması önemlidir. Unutulmaması gerekir ki tedavi süreçlerimizde geç kalındığında daha büyük maliyetler meydana gelebilmektedir.

Havalı yatak video
Ev tipi hasta karyolası ve havalı hasta yatağı şehir dışı kargo yapılır.

Hijyenden dolayı giyim ürünlerinde kullanılmış ve ambalajı bozulmuş ürünlerin iade ve değişimini yapmamaktayız.
Tek renk beyaz vardır.
Kargo gönderim süreci 1-2 iş günüdür.
Ürünlerimiz stok durumuna göre İstanbul Ataşehirden gönderilmektedir. İstanbul Anadolu Yakasındaki mağazamızdan bütün ürünleri görebilirsiniz. Satın almış olduğunuz havalı hasta yatağı paketli ve sağlam bir şekilde anlaşmalı kargo firmasına teslim edilmektedir.
Hasta karyolası teslim edilirken teslim fişi alınıp müşteriye bilgi verilmektedir.
Ev Tipi havalı hasta yatağı teslim olmuştur sizde takip edebilirsiniz diye.
Kargo teslimatı sırasında ürünün ambalajında bir hasar görürseniz veya hasar oluşmuş ise lütfen kargo şirketine tutanak tutturup tarafımızla iletişime geçiniz.
Bozulmuş hasarlı ve kırık teslim edilen ürünlerde tutanak tutturmanız zorunludur.
Tutanak tutturulmayan ve kontrol edilmeden teslim alınan ürünlerde sorumluluk alıcıya aittir.

Whatsapp, +905302865343 – +905323779307


instagram https://www.instagram.com/hastayatakkiralama/


Linkedin https://www.linkedin.com/in/mehmet-s%C3%B6yler-215b66185/


Twitter https://twitter.com/hastayataginiz

Facebook, https://www.facebook.com/hastayatagisatiskiralamasatilikhastakaryolasi/


Youtube : https://www.youtube.com/watch?v=-SGEaA4Zy8w&t=2s

ve benzeri adreslerden bize ulaşabilirsiniz.

havalı yatak alezi, kiralık hasta, elektronik hasta, yataklari kadikoy, karyolasi kadikoy, yatagi motorlu, havalı yatak, havalı hasta, motorlu hasta, yatağı kiralama, çift motorlu, yatagi sungeri, yatağı letgo, elektrikli hasta, hastane yatakları, yatagi sungeri, karyolasi kadıköy,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button