Havalı Hasta Yatakları Ne Kadar?

Havalı Hasta Yatakları Ne Kadar?

Baklava ve Boru tipi havalı yatak olarak 2 farklı model sahip havalı hasta yatakları ne kadar diye sorarsanız marka model göre fiyatlarında değişim göstermektedir. En uygun baklava tipi havalı yatak modeli 200 tl den başlar boru tipi havalı yatak modelleri ise 750 tl den başlamaktadır.

Havalı Yatak Satın Al

Havalı yatak sürekli yatmak zorunda olan hastalarımız ve uzun süreli oturma sonucu vücudumuzda oluşabilecek yara ve enfeksiyonların önüne geçilmesi veya giderilmesine destek olmak amacıyla kullanılan yataklardır. Havalı yatak satın al diyen doktorlarımız veya çevremizdeki insanlardan gelen tavsiyeler neticesinde havalı yataklar her zaman bu konuda bizlere ya da hastalarımıza yardımcı olabilecek üründür. Uzun süreli yatan hastalarımızda yatmanın etkileşimi ile sırtında veya diğer yerlerinde oluşabilecek yaralar ve enfeksiyonların önüne geçilebilmesinde yardımcı bir elemandır. Havalı yataklar yatan kişinin ya da hastanın durum pozisyon ağırlık gibi durumlarına göre çeşitlendirilebilmekte ve uygun tercihlere göre değerlendirilmektedir. Yatağa bağlı olarak yaşamak olan hastaların sağlık açısından daha çok fayda sağlayabilecek olan havalı yataklar süregelen tedavinin başarısı esnasında acı çekmesini de engelleyecektir.

Boru Tipi Havalı Hasta Yatakları Ne Kadar?
Boru Tipi Havalı Hasta Yatakları Ne Kadar?

Neden Havalı Yatak Alınır?

Havalı yatak al denildikten sonra durumunuzu doktorunuzla konuşarak ya da bu tip yatakların satıldığı medikal firmalarda karşılıklı değerlendirme sonucu en uygun yatak tercih edilmelidir. Havalı yatak çeşitleri baklava tipi havalı yataklar, boru tipi havalı yataklar ve pozisyon veren havalı yataklar gibi çeşitlendirilmektedir. Yatak yaralarının başlıca nedenlerinden bahsetmek gerekirse, vücudumuzun hava ile temasını kesilmesi, kemiklerimizle derimizin temasının fazla olması sonucu kan akışımızın azalması, yatakta uzun süreli yatmamıza istinaden kan dolaşımının bozulması, dış etkenler, kimyasal ve mekanik etkenler gibi değerlendirilebilir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Havalı yatak sürekli çalışır mı?

Havalı yatağın yatalak hasta için önemi

Bunun yanında sürekli olarak oturanlarda da hareket etmemekten, aynı pozisyonda kalmaktan vücudun ağırlığının etkileşimi ile altta kalan kısmımıza yüksek basınç uygulanması sonucu da çeşitli yaralar veya enfeksiyonlar oluşabilir. Bu sebeplerden dolayı bu tip yaralar ya da enfeksiyonlarımızı engellemekte ve iyileştirmekte yararlı olduğu ispat edilmiş olan havalı yatak sistemleri kullanılmakta olup özellikle bu gruptaki insanlara tavsiye edilmektedir.

Baklava Tipi Havalı Hasta Yatakları Ne Kadar?
Baklava Tipi Havalı Hasta Yatakları Ne Kadar?

Havalı Yataklar Nereden Temin Edilir?

Bugün ülkemizdeki birçok medikal firmada yerli ve yabancı havalı yatak sistemleri mevcuttur. Havalı yatak al diyen ya da bu tavsiye tarafımıza iletildikten sonra en uygun fiyatlı ürünü almak isterken dikkat etmemiz gereken başlıca madde en uygun havalı yatak çeşidi olmalıdır. Havalı yataklar günümüzdeki teknoloji sayesinde çok kaliteli yerli üretimler ve değişken modellerde ithal edilmekte olup, şekil, görüntü, model ve yan ürünleri ile birlikte çok rahat bir şekilde tercih edilebilmektedir. Bu yatakların kullanılması gerekliliği bu sınıftaki hastalarımız için çok önemlidir. Oluşabilecek enfeksiyon ve yaralarda iyileşmeye ve iyileştirmeye destek olduğu ispat edilmiş ve bilimsel olarak da kanıtlanmıştır.

Havalı Yatak Satan Yerler Nerelerdir?

Havalı yatak alabileceğimiz İstanbul başta olmak üzere büyük şehirlerimizde ve tüm ülkemizde medikal firmalar ve buna benzer birçok yer mevcuttur. Marka ve model dikkate alındığında çok rahat ve gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Günümüz teknolojisinde havalı yatak alırken aldığınız medikalblog store gibi firmada dikkat etmeniz gereken doğru tercih yapabilmektir.

Havalı Yatak Satın Al
Havalı Yatak Satın Al

Baklava tipi ve boru tipi havalı yatak modelleri

Havalı yatak çeşitlerinde örnekleme yapar isek baklava tabi hasta yatakları düşük şiddetli olan yaralar da daha kısa sürede iyileşme sağlayabilecek bir model şeklindedir. Bunun haricinde boru tipi özellikteki hasta yatakları vücuda göre şekil alan hasta yatakları daha ileri safalardaki yara ve enfeksiyonların iyileştirilmesinde kullanıldığı İfade edilmektedir. Havalı yatak kullanılmayan durumlarda insan vücudunda birinci aşamada kızarıklık, daha sonra morarma, daha sonra yara oluşumu meydana gelebilmektedir. Bu yüzden yatağa bağlı olarak iyileşme safhasında devam eden hastamızda veya hastalarımızda aşamalar dikkatle takip edilip gözden kaçırılmamalı ve kısa sürede havalı yatak kullanılmaya başlanılması önemlidir. Unutulmaması gerekir ki tedavi süreçlerimizde geç kalındığında daha büyük maliyetler meydana gelebilmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Medikal Şişme Havalı Yatak
Medikal Havalı Hasta Yatakları Ne Kadar?
Medikal Havalı Hasta Yatakları Ne Kadar?

Ürün siparişi için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Medikalblog Store Hasta Havalı Yatakları

Firmamıza ait incelemekte olduğunuz hasta karyolası ve diğer medikal ürünlerimiz hakkında teknik ve detaylı bilgi için uzman kadromuzla görüşüp fikir alabilirsiniz. Uzmanlarımız ihtiyacınız olan ürünleri sizlere sunarak, doğru ürün almanızı sağlamanın yanı sıra; mağazalarımıza gelerek ürünleri yakından görmenizi sağlayacaktır.

Android veya iOS yazılımlı akıllı telefonu olan müşterilerimiz, satış departmanında çalışan arkadaşlara sosyal medya

İletişim Adresimiz.

Whatsapp, +905302865343 – +902163498080

instagram, https://www.instagram.com/evtipihastayataklari/

Linkedin, https://www.linkedin.com/in/mosspa/

Twitter,https://twitter.com/hastayataginiz

Facebook, https://www.facebook.com/hastayatagisatiskiralamasatilikhastakaryolasi/

Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCzsSjcOOLVpOPLadXV4a9dw/videos

ve benzeri alanlardan bize ulaşabilirsiniz.

7/24//365 Mobil Tel : +905302865343

Whatsapp : +905539554343

Medikal Blog Store Mağaza İletişim / Store Info

Yetkili: Mehmet SÖYLER

Adres: Fetih mah. Kars sok. No : 7/B, 34704 Ataşehir/İstanbul

Mail : mosspahastayatagi@gmail.com

Ekonomik Fiyat Hasta Karyolası Kiralama, 2.El Hasta Yatakları, Hasta Yatağı Kiralama İstanbul

Ekonomik Hasta Yatağı Satış Fiyatları, Hasta yatağı kiralama Fiyatları, Medikal hasta yatak fiyatları, Hasta yatağı kiralama Kadıköy, Medikal hasta yatakları, Ev tipi hasta yatakları ikinci el, Ev tipi hasta yatakları kiralama fiyatları

Araçla gelecek müşteri açık adres tarifi 

Libadiye caddesi Emaar Square Mall Avm ye 300 mt uzaklıktayız.

E-5 Kullanan müşterilerimiz Göztepe köprüden Çamlıca istikametine devam ettiklerinde Soyak sitesi sol kolda kalacak şekilde yukarıya doğru devam edeceklerdir, sol kolda emaar avm yi göreceksiniz, sağ kolda Fetih mah tabelasından girince dönünüz, solda 2.sokak kars sokağıdır, 30 mt ileride sarıkamış sokakla kesişen köşe Mosspa ya gelmiş bulunmaktasınız.

Sadece bir gün değil, her gün… Sadece bir defa değil her seferinde en kaliteli imalat ve ürünü en iyi fiyata sunabilmektir bizi en iyilerin tercihi yapan.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button