Hasta Yatağı Karyolası Rapor Yazılır Mı ?

Hasta Yatağı Karyolası Rapor Yazılır Mı ?

Hasta karyolası ve üst şiltesi için hastaya sgk kurum ödemesi yapmaz, sadece yatalak durumdaki hastalar rapor ile havalı yatak için 150 tl sgk kurum geri ödemesi bulunmaktadır.

Motorlu ve Hareketli Hasta Yatağı

Genellikle felçli hastaların kullandığı bir yatak çeşididir. Sağlıkla ilgili bir ürün olduğu için çoğu vatandaşımız bu ürünün doktor raporuyla alındığını düşünür. Fakat ülkemizde henüz hasta yatakları rapor ile alınamamaktadır. Sadece havalı yatağın bir modeli devlet karşılamaktadır. Bu nedenle felçli ya da yatalak hastanıza hasta yatağı satın almak istiyorsanız kendi bütçenizden almanız gerekmektedir. Hasta karyolasını devlet karşılamadığı için uygun fiyatlarla medikal firmalardan ( medikalblog store) hasta yatağı satın alabilirsiniz. Hasta yatakları oldukça kaliteli olmasına rağmen ekonomik fiyatlarla hizmetinize sunulmaktadır. Hasta yatakları normal yataklardan farklı olarak hastanın konforunu yükseltmek için hareket edebilen ve elektrikle çalışan metal veya ahşap malzeme kullanılarak üretilmiştir. Normal yataklarda herhangi bir hareket mekanizması bulunmamaktadır ve hasta felçli ise hareket edememektedir.

Hasta Yatağı Karyolası Rapor Yazılır Mı ?
Hasta Yatağı Karyolası Rapor Yazılır Mı ?

Motorlu ve Hareketli Hasta Yatakları

Satın aldığınız hasta yatağı veya kiralık hasta karyolası sayesinde felçli hastalar daha sağlıklı ve mutlu bir tedavi süreci geçirmiştir. Normal yataklarda istediği gibi tedavi göremeyen hastalar bu yataklarda hem hareket edebilmekte hem de tedavisine daha sağlıklı devam edebilmektedir. Hasta yataklarının raporlu alınması konusunda hem sağlık kuruluşlarıyla hem de bakanlıkla görüşmeler devam etmektedir. Hasta yatağını raporlu almak şu yıllarda oldukça zordur. Bu nedenle birçok firma ucuz fiyatlarla kaliteli hasta yatağı satarak tüketiciye yardımcı olmaktadır. Mosspa bu nedenle hasta karyolası satmanın yanı sıra imalat sektöründe de faaliyet gösterir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Havalı yatağı sgk devlet karşılıyor mu?
Hasta Yatağı Karyolası Doktor Rapor Yazılır Mı ?
Hasta Yatağı Karyolası Doktor Rapor Yazılır Mı ?

Elektrikli Hasta Yatağı Modelleri

Mosspa imalatçı olduğu için fiyatlarda indirim biraz daha yapabilmektedir. Mosspa hasta yataklarında sadece ekonomik değil konforlu ve lüks model yataklarda bulunur.
.
Eğer hastanızın durumu çok acil değilse ve birkaç ay yatmak zorunda ise satın alma yerine istanbul sınırları içinde hasta yatağı kiralama yapılmaktadır. Hasta karyolası ve hasta yatağı şiltesini karyolayla beraber müşterimize ücretsiz olarak vermekteyiz.

Bazen sağlık kuruluşları bizim gibi üretici firmalardan hasta yatağı alarak bağış yapmaktadır. Eğer hasta yatağı satın almak için durumunuz yoksa bu tarz şirketleri takip ederek hasta karyolası sahibi olabilirsiniz.

Hasta Yatağı ve Karyolası Rapor Yazılır Mı ?
Hasta Yatağı ve Karyolası Rapor Yazılır Mı ?

Ürün siparişi için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Hastane Tipi 2.El Hasta Yatakları Video

Mosspa Kiralık Hasta Yatakları

Firmamıza ait incelemekte olduğunuz hasta karyolası ve diğer medikal ürünlerimiz hakkında teknik ve detaylı bilgi için uzman kadromuzla görüşüp fikir alabilirsiniz. Uzmanlarımız ihtiyacınız olan ürünleri sizlere sunarak, doğru ürün almanızı sağlamanın yanı sıra; mağazalarımıza gelerek ürünleri yakından görmenizi sağlayacaktır.

Android veya iOS yazılımlı akıllı telefonu olan müşterilerimiz, satış departmanında çalışan arkadaşlara sosyal medya

Whatsapp, +905302865343 – +902163498080

instagram, https://www.instagram.com/evtipihastayataklari/

Linkedin, https://www.linkedin.com/in/mosspa/

Twitter,https://twitter.com/hastayataginiz

Facebook, https://www.facebook.com/hastayatagisatiskiralamasatilikhastakaryolasi/

Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCzsSjcOOLVpOPLadXV4a9dw/videos

ve benzeri alanlardan bize ulaşabilirsiniz.

7/24//365 Mobil Tel : +905302865343

Whatsapp : +905539554343

Medikal Blog Store Mağaza İletişim / Store Info

Yetkili: Mehmet SÖYLER

Adres: Fetih mah. Kars sok. No : 7/B, 34704 Ataşehir/İstanbul

Mail : mosspahastayatagi@gmail.com

Ekonomik Fiyatlara Hasta Karyolası Kiralama, 2.El Hasta Yatakları, Hasta Yatağı Kiralama İstanbul

Ekonomik Hasta Yatağı Satış Fiyatları, Hasta yatağı kiralama Fiyatları, Medikal hasta yatak fiyatları, Hasta yatağı kiralama Kadıköy, Medikal hasta yatakları, Ev tipi hasta yatakları ikinci el, Ev tipi hasta yatakları kiralama fiyatları

Araçla gelecek müşteri açık adres tarifi 

Dikkatinizi Çekebilir ;  Havalı Yatak Baklava

Libadiye caddesi Emaar Square Mall Avm ye 300 mt uzaklıktayız.

E-5 Kullanan müşterilerimiz Göztepe köprüden Çamlıca istikametine devam ettiklerinde Soyak sitesi sol kolda kalacak şekilde yukarıya doğru devam edeceklerdir, sol kolda emaar avm yi göreceksiniz, sağ kolda Fetih mah tabelasından girince dönünüz, solda 2.sokak kars sokağıdır, 30 mt ileride sarıkamış sokakla kesişen köşe Mosspa ya gelmiş bulunmaktasınız.

Sadece bir gün değil, her gün… Sadece bir defa değil her seferinde en kaliteli imalat ve ürünü en iyi fiyata sunabilmektir bizi en iyilerin tercihi yapan.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button