Medikal hasta yatağı Fiyatları

Ev Tipi Havalı Hasta Yatağı

HAVALI YATAK

Sürekli yatmak zorunda olan hastaları bekleyen bir diğer tehlike, hareketsizliğe bağlı olarak vücutta yaraların oluşmasıdır. Bası yarası adı verilen ve yatağa temas eden bölgelerde oluşan cilt yaraları, bu tür hastalar için büyük sorun teşkil eder. İşte havalı yataklar tüm bu sorunların ortadan kaldırılması için tasarlanmıştır. Havalı yatak sayesinde vücuda uygulanan basınç azaltılır bu durumda terlemenin de önüne geçilir ve üflenen havayla yara oluşumu engellenir.

Ev Tipi Havalı Hasta Yatağı
Ev Tipi Havalı Hasta Yatağı

HAVALI YATAK FİYATI


Marka, kalite, model ve karşıladığı ihtiyaçlar itibariyle havalı yatak fiyatları değişkenlik gösterir. Basit bir havalı yatağı 160 TL’den başlayan fiyatlarla edinmeniz mümkündür. Ancak havalı yatak seçimi yapmadan önce kullanım amacının kısa/ uzun süreli olup olmadığını bilmeli ve tercihinizi hastanın ihtiyacını en doğru biçimde karşılayacak şekilde yapmalısınız.

Ev Tipi Havalı Hasta Yatağı Medikal
Ev Tipi Havalı Hasta Yatağı Medikal

HAVALI YATAK KULLANIMI


Güne zinde başlamanın olmazsa olmazı geceyi vücudunuzu dinlendirecek şekilde düzenlenmiş sağlıklı bir yatakta geçirmektir. Omurga sağlığı tüm vücut sağlığı için çok önemlidir. Bu durum yatağa bağlı yaşamak zorunda kalan hastalar için çok daha önem arz eder. Doğru yatak seçimi hastanın rahat etmesinin yanı sıra tedavisine yardımcı olurken yeni risklerin oluşmasını da önler. Bu nedenle eğer hastanın yarası fazla, enfeksiyon riski çoksa oksijen dolaşımının ideal olduğu havalı hasta yatakları tercih edilmelidir. Uzun süre yatacak olan hastalar içinde bu seçim dikkatlice yapılmalı, yardımcı aparatlar da ihtiyaçlar doğrultusunda seçilmelidir.

Ev Tipi Havalı Hasta Yatağı Medikal Satış
Ev Tipi Havalı Hasta Yatağı Medikal Satış

HAVALI YATAK BORU TİPİ


Yatağın üzerine serilerek kullanılan boru tipi havalı yataklar sürekli yatmak zorunda olan hastalarda sıklıkla görülen bası yarasını önler. Yatak ve şişirme motoru olarak iki parçadan oluşan bu yataklar, hastanın rahatlamasını sağlarken yaşam standardının da yükselmesine yardımcı olur. Tasarımı sürekli yatmak zorunda olan hastaların tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde hazırlanan boru tipi yataklar özel üretimdir. Ventilasyon özellikli boru tipi havalı yataklar, sürekli hava üfleyerek terlemeyi önler böylece, yatağa temas eden bölgelerde yara oluşumunu engeller.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Baklava Tipi Havalı Yatak Fiyatları
Boru Tipi Havalı Hasta Yatağı Medikal Satış
Boru Tipi Havalı Hasta Yatağı Medikal Satış

HAVALI YATAK HASTA YATAĞI


Havalı hasta yatağını almadan önce ihtiyaçlara cevap verecek şekilde olmasına dikkat edilmelidir. Bu nedenle yatak seçimini yaparken; yatağı kullanacak olan hastaya uygun olup olmadığı, cilt sağlığına uygun malzemeden üretilip üretilmediği, emniyet kriterlerinin tam ve eksiksiz olup olmadığına dikkat edilmesi gerekir.

Baloncuklu Havalı Hasta Yatağı Medikal Satış
Baloncuklu Havalı Hasta Yatağı Medikal Satış

HAVALI YATAK HASTA KARYOLASI


Hastanın tedavi süresince rahatlığının sağlanması ve ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik hazırlanan karyolalar birden çok fonksiyonuyla öne çıkar. Bu nedenle yükselip alçalabilen, sağa sola eğim alabilen, ayak baş ve bel kısmında istenilen yükseklik ayarlarının yapılabildiği motorlu yataklar, hastanın istediği pozisyonda desteksiz kalmasını sağlar. Hasta yatakları çok fonksiyonlu olmalarının yanı sıra alüminyum, ahşap kaplama gibi çeşitli modelleriyle de görsel bir farklılık sunar.

Ventilasyonlu Boru Tipi Havalı Yatak Medikal
Ventilasyonlu Boru Tipi Havalı Yatak Medikal

HAVALI YATAK BAKLAVA


Bu tip havalı yataklarda hava kanalları baklava dilimi şeklinde düzenlenen bölgelerden sağlanır. Amaç her zaman olduğu gibi hastanın yaşam konforunu en üst seviyeye çıkarmaktır. Tedavi süresince hastaya yeni sıkıntılar çıkarmamak için tasarlanan Baklava Tipi Havalı Yataklarda birden çok fonksiyonu ile dikkat çeker.

Havalı Yatak Baklava
Havalı Yatak Baklava

İstanbul mega kent içinde oturan hasta ve hasta yakınları ihtiyaç halinde Havalı yatak, Hasta alt bezi, Hasta Yatağı Koruyucu, Hasta Hijyen ve Bakım Malzemeleri, Hasta Yemek Masası, Solum cihazları ve sarf malzemeleri, pulse oksimetre, aspirasyon cihazı, tekerlekli sandalye, hasta wc banyo sandalyesi, tansiyon aleti, kiralık hasta yatağı ve Medikal Ürünlerin tümünü medikalblog store mağazasından temin edebilirsiniz.

👆 Medicalli İletişim – Medikal Telefon Numarası 

Ürün siparişi için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
Medikal firmamızı sabit numaralardan arayarak ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ev Tipi Havalı Hasta Yatağı, Pozisyon veren havalı yatak kullananlar, 2.el hasta yatağı fiyatları sahibinden, Ev Tipi hasta Yatakları Fiyatları, Medikal hasta yatağı Fiyatları, Havalı Hasta Yatağı, İkinci el elektrikli hasta yatağı fiyatları, Evde hasta yatağı, MOTORLU hasta yatağı

Dikkatinizi Çekebilir ;  Galena Boru Tipi Havalı Yatak Sistemi GS-200


Sabit Tel : 02164052525 – 02164052545
Android veya iOS yazılımlı akıllı telefonu olan müşterilerimiz, satış departmanında çalışan arkadaşlara sosyal medya whatsapp, instagram, linkedin, twitter, skype, facebook, youtube  vb… alanlardan bize ulaşabilirsiniz.
Mobil Tel : 05302865343 – 05323779307 

Baklava Tipi Havalı Hasta Yatağı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir