En İyi Havalı Yatak Markası

En İyi Havalı Yatak Markası Daha Geniş Bilgi İçin İletişim 0530 286 53 43

Kaliteli tercih yapmak istediğiniz her durumda en iyi havalı yatak markası olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Tercih edebileceğiniz çok sayıda farklı model seçeneği konusunda firmamız yapmış olduğu çalışmalar ile ihtiyaç duyduğunuz şekilde seçim yapmanıza yardımcı olmaktadır. Profesyonel kadromuz ile vermiş olduğumuz hizmetler dilediğiniz her durumda kaliteli hizmet almanızı sağlamaktadır.

Farklı model seçenekleri üzerinden yapacağınız tercihler özellikle kullanım alanlarınıza göre değişebilir. Bu nedenle sizlere sunmuş olduğumuz modeller arasında yapacağınız incelemeler ile en uygun seçeneği belirleyebilirsiniz. Uzun yıllardır bu alanda hizmet veren firmamız en iyi ürün seçenekleriyle müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

En iyi havalı yatak hangisi diye sorarsanız, hastanın kilosu ve boyuna göre değişmektedir.
Geniş bilgi için Medikalblog Store ile ileşime geçmeniz gerekmektedir.

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Belirlemiş olduğumuz kalite standartlarından şaşmadan yapmış olduğumuz çalışmalar ihtiyaç duyduğunuz her durumda kaliteli tercihler yapmanıza yardımcı olmaktadır. Özellikle havalı hasta yatağı tercih etmek isteyenler için en iyi model seçeneklerine ulaşılmasını sağlayacak şekilde hizmet vermekteyiz. Farklı modeller üzerinden tercih yapmak istediğiniz her durumda daha fazla seçeneğe ulaşmak için firmamızın sizlere sunmuş olduğu seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Her model için belirlenmiş olan özellikler değişmektedir. Bu nedenle kullanıcılar kullanım açısından en uygun olduğunu düşündükleri modelleri tercih ederek kaliteli kullanım imkanı edebilirler. Pozisyonlandırma veya havalı yatak modelleri dilediğiniz her durumda hastaların uzun süre yatması halinde oluşabilecek her türlü soruna karşı gerekli önlemler alınmasını sağlamaktadır.

Havalı Yatak Modelleri

Farklı özelliklere sahip havalı yatak modelleri üzerinden tercih yapmak isteyenler için güvenilir hizmet anlayışı ile yapmış olduğumuz çalışmalar istediğiniz her durumda kaliteli kullanım imkanı elde etmenizi sağlamaktadır. Çok sayıda farklı model seçeneği üzerinden vermiş olduğumuz hizmetler istediğiniz her durumda tercih edebileceğiniz daha fazla seçeneğe ulaşmanıza yardımcı olmaktadır.

Her model için belirlenen özellikler üzerinden yapacağınız karşılaştırmalar sayesinde en uygun seçeneğe belirleyebilirsiniz. Firmamız çok sayıda farklı model seçeneği üzerinden tercih yapmanıza yardımcı olmaktadır.

Uzun Süreli Kullanım İmkanı

Hazırlamış olduğumuz farklı modeller dilediğiniz her durumda hastalarınız için daha kaliteli ve rahat kullanım imkanı sağlamaktadır. Bu nedenle özellikle hastanelerde tercih edilebilecek çok sayıda farklı seçenek üzerinden seçim yapılmasını sağlamaktayız. Uzun süreli kullanım imkanı elde etmek istediğiniz her durumda sunduğumuz modeller üzerinden tercihlerinizi belirleyebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz her modeli garantili uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Havalı Yatak Fiyatları

Seçmiş olduğunuz modele göre değişecek olan havalı yatak fiyatları konusunda en uygun fiyat seçeneklerini ulaşmanızı sağlamaktayız. Firmamız ile yapacağınız görüşmeler sayesinde markamızın birbirinden farklı ürün seçenekleri konusunda belirlenmiş fiyatları ulaşım sağlayabilir ve bütçenize uygun fiyat seçenekleri üzerinden tercihinizi belirleyebilirsiniz.

Garantili hizmet anlayışı ile yapmış olduğumuz satışlar sayesinde seçtiğiniz her modeli uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Kaliteli kullanım imkanı elde edebileceğiniz model seçenekleri için markamızın ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Havalı yatak nasıl kullanılır ? 

Havalı yatak alışverişi yaparken dikkat etmeniz gereken konuların başında faturalı ve garantili oluşu olmalıdır.
Kutusu yırtık veya yıpranmış olmamasına dikkat edilmelidir.
Almış olduğunu havalı yatağın kutusunu açtıktan sonra havalı yatak, havalı yatak motoru, hava hortumu, yedek hapıştırıcı, sigorta çıkmaktadır.
Havalı yatak şiltesi çıkartıldıktan sonra yatağın üstüne serilir, hava hortumları, motorla ile şilteye takılır, motorun fişi prize takılır ve on off düğmesine basılarak çalıştırılır.
Prizdeki fiş devamlı takılı kalır, motor sessiz çalışır.

HAVALI YATAK SİSTEMİ

Bu havalı yatak sistemi, hastanın rahatını optimize ederken, basınç ülseri görülme oranını azaltmayı amaçlar. Acil bir durumda, yatağın havasını hızlı bir şekilde indirmek için, CPR bandını çekilerek yatak defibrilatör kullanımına hazır hale getirilebilir.

Özellikler
İçerik
İndirme
pM-AD01 Tag TRHava ventilasyon özelliği
A-B sırasındaki borular ile dalgalı şişme
CPR – Hızlı hava Boşaltım valfi
Dayanıklı, kaliteli PVC
Kullanımı kolay
Ayarlanabilir
Daha az ses, Daha az titreşim, Daha az ısınma
Kancaları sayesinde yatağa kolay montaj

Pozisyon veren havalı yatak fiyatları

Medikalblog Store
Medikal Kozmetik Tekstil İthalat
İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti.
Adres : Fetih Mah. Somuncu Baba Sokak No:53/A/B
Ataşehir-İstanbul / Türkiye
Mail: medikalblogstore@gmail.com
Telefon : 0216 405 25 25 – 0216 405 25 45
Whatsapp Mobil : 0530 286 53 43 – 0532 377 93 07

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış,
Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda,
“Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur”.
İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı,
bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir.
Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için;
Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür,
Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz,
adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir.
Ürünlerimiz %100 Orjinal, Faturalı ve 1. Kalitedir.
Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır.
Kargo Paket gizliliği vardır.
Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz.
Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup,
Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir.
Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz.
iade ve değişim için bizimle iletişime geçin.
İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button