Boru Tipi Havalı Yatak BHY 30

Boru Tipi Havalı Yatak BHY 30 Satış Fiyatları

Yatak yarası ve yatak ağrısı önleme. Yatağı tüm odanın kapasitesini genişletmek için genişletilmiş hava odasına sahiptir, kullanıcının hayat kalitesini artırır. Yeni tasarlanmış hava motoru rasyonel ve sağlam yapıya sahiptir. Ayarlama vanası, fonksiyon butonları ve gösterge ışıkları operasyonu daha kolay kılar. Önceki t sütun tip oda destek gövdesine yerine hava odasının yapısının değişimi dalgalanma hissini güçlendiriyor.

Havalı Yatak BHY 30 Boru Tipi Sistem:

A+B+C SİSTEM

Bu sistem motor ünitesinde birbirinden bağımsız üç adet hava çıkış ve yatak ünitesinde birbirinden bağımsız üç adet hava giriş giriş şeklinde tanımlanır ve yatak üzerindeki hücrelerin içindeki havanın birbirinden bağımsız belirli zaman dilimlerinde yer değiştirmesidir. Bu sayede yatak ile temas eden vücut bölgelerinde en ideal basınç kontrolü sağlanmış olur.

Bilinen borulu sistem havalı yataklar A+b sistemi ile çalışmaktadır “Bir giriş bir çıkış”. 30 ise bu sistemlerden farklı olarak A+b+C sistemi ile çalışmaktadır bunun kullanıcıya ve hastaya sağladığı en önemli fayda dördüncü evre bası yarasına kadar etkinlik ve maksimum koruma anlamı taşımaktadır.
A+b Sistemli borulu yataklar ise ( A+b mattress overlay systems ) sadece birinci ve ikinci evre yatak yaralarında ve düşük risk gruplu hastalarda koruyucu olarak kullanılmaktadır.
Hastalarda yatak yarası olmamasına karşın koruyucu olarak kullanılan yataklarda bile en üst düzey koruyuculuğu olan yatak sistemleri önerilmektedir.
Bunun en önemli sebebi her bireyin deri yapısının ve bası yarası oluşma risk düzeyinin farklı olması ve oluşacak bir yaranın her bireyde farklı evrede gözlemlenmesidir.

Bu sebeple A+b+C sistemli havalı yatak sistemleri sizleri ve hastalarınızı tüm bu risklerden uzak tutmak için tasarlanmıştır.

Havalı Yatak Pozisyon Verme Özelliği Nedir ?
Havalı Yatak Ventilasyon Özelliği Nedir ?
Havalı Yatak Pozisyon Verme Nedir: Havalı yatak pozisyon verme olayı havalı yatakların bir bölümünün şişmesi, belirli bir dakika geçtikten sonra diğer bölümünün şişmesi ve bunu aralıklarla yapması olayına denir,hastaya pozisyon verme özelliği devreye girmiş oluyor.Havalı yatağın bir kısmı şiştiğinde hasta otomatik olarak şişmeyen bölüme doğru meyil alacaktır. Hastanın belirli bölüme yönelmesi demek olurki hasta yer değiştirme yani vücudunun belirli bölümü temas etmesi ve belirli bir süre sonra diğer tarafın şişmesinden kaynaklanan değişimden dolayı hastaya pozisyon aldırma olayı meydana gelmiş olacaktır.
Havalı Yatak Ventilasyon : Bu tür havalı yataklar hastaların alt kısmında kalan kısımlarına hava üfleme yaparak hastaların vücudunun alt kısmında kalan kısımları hava alma olasılığı artırmakla, hastanın vücudunun oksijenle temasını sağlamaktadır.Havalı hasta yatağı temini için bizleri arayınız.Havalı yatak ventilasyonlu ürünler ülkemizde değişik markalarla satışa sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir